Biorezonance – moderní metody v medicíně

Biorezonance

Zapalujete si jednu cigaretu od druhé a marně přemýšlíte, jak přestat kouřit? Ani kampaň ministerstva zdravotnictví a krabičky od cigaret s fotografiemi následků kouření vám totiž nezabránily ve vašem zlozvyku pokračovat. Tato droga vás má plně ve svých spárech a jen tak vás z nich nepustí.

Jak se zbavit kouření pomocí biorezonance

Cigarety nejsou levnou záležitostí a pravidelného kuřáka stojí nezanedbatelnou část jeho měsíčního příjmu. Když pomineme finanční stránku věci, tak kouření škodí zdraví. Proto je na místě popřemýšlet o tom, jak se této závislosti zbavit jednou provždy.

Už jste slyšeli někdy pojem biorezonance? Tato nová neinvazivní metoda léčby využívá celostní přístup k pacientovi na principu aplikace kvantové fyziky v medicíně. Celá procedura je příjemná a nebolí, vhodná pro všechny věkové kategorie. Obvykle trvá do 120 minut. I bez léků umí eliminovat chuť na nikotin, a tím pomáhá kuřákovi v boji s jeho závislostí na něm. Úspěšnost odvykací terapie dosahuje až 80 %.

Bicom Optima – přístroj, se kterým zhubnete

Jestliže nejste spokojeni se svojí postavou a děsí vás kilogramy navíc, určitě jste se už několikrát a možná neúspěšně pokoušeli držet různé diety. Jenže chuť na sladké je větší než vaše touha po dokonalé postavě. Co s tím? Přístroj Bicom Optima je založený na principu biorezonance a umí nejen rozběhnout metabolismus tuků a odvést z těla ven látky, které do něho nepatří, ale také vás zbaví chutě na sladké. A detoxikace a hubnutí vašeho organismu jsou nastartovány.

Neumíte-li si vhodně sami zvolit jídelníček a točíte se v bludném kruhu jídel, ze kterých přibýváte na hmotnosti, je nejvyšší čas využít služeb výživového poradce. Ten vám odborně poradí, jak si máte bez nepříjemného jojo efektu nastavit jednoduchý jídelníček, jenž vám dopomůže k hubnutí.

Sdílet článek