bezdrátová sluchátka Apple

Bezdrátová sluchátka Apple: Jaká je nabídka na trhu?

Uživatelé chytrých zařízení, jako jsou mobily, tablety či počítače, se dělí na jablíčkáře a ty ostatní. Nadšenci do Apple nedají na svou značku dopustit a s chutí si kupují nejnovější produkty. Jak jsou na tom bezdrátová sluchátka?

Apple navždy

Říká se, že kdo si jednou zvykne na iOS, už by se k Androidu nevrátil. Je to pochopitelně věc názoru, který může mít každý jiný. V každém případě jsou výrobky značky Apple kvalitní a platí to také v oblasti audiotechniky. Zde si na své přijde vyznavač klasických drátových sluchátek stejně jako těch bezdrátových. Pojďme se jim více podívat na zoubek.

Proč si zvolit sluchátka AirPods? 

Podíváte-li se okolo sebe, potkáte na ulici řadu mladých lidí, kteří během chůze poslouchají hudbu. Používají přitom často bezdrátová sluchátka Apple, která patří k tomu nejlepšímu na současném trhu. Jedná se obvykle o True Wireless pecky, tedy sluchátka do uší, jež nabízejí vysoce kvalitní reprodukci zvuku. Mají uzavřenou konstrukci, k propojení s mobilem využívají Bluetooth 5.0 a jsou schopné také díky mikrofonu přijímat hovory. Třešničkou na dortu je pak přepínání skladeb a hlasový asistent. Zajímavá je také výdrž baterie na jedno nabití, a to až 24 hodin. Prostě nabijete a celý den posloucháte hudbu. Bezdrátová sluchátka Apple mají k dispozici praktické nabíjecí pouzdro.

AirPods Pro 

V nabídce specializovaných obchodů jsou sluchátka Apple ve variantě AirPods 2019 (pecky) či AirPods Pro (špunty). Verze Pro nabízí aktivní potlačení hluku a certifikaci IPX4, tedy odolnost vůči vodě a potu. Sluchátka jsou navíc doplněna třemi velikostmi špuntů, takže si vybrat bude moct opravdu každý. Snadné je také nastavení pro všechna zařízení značky Apple a rychlé spárování pomocí Bluetooth 5.0. 

S bezdrátovými sluchátky Apple získají uživatelé dokonalý poslech za všech okolností.