Apartmány Zadní Mlýn v centru Českých Budějovic vás nadchnou

České Budějovice jsou krásnou jihočeskou metropolí, která rozhodně stojí za návštěvu. Možná uvažujete nad tím, kde se ubytovat, pokud se zde vydáte. Máme pro vás malý tip, a tím jsou pěkné apartmány České Budějovice, které se sice nacházejí v samém centru tohoto města, ale na velmi klidném a malebném místě. K dispozici je parkování pro hosty a mnoho dalších výhod.

Rodinné Apartmány Zadní Mlýn jsou ubytováním České Budějovice v romantickém zákoutí přímo u řeky Vltavy. I díky umístění poblíž soutoku Vltavy s Malší vás jistě nadchnou. Z okna vidíte na dominantu Českých Budějovic, Černou věž, a přitom si užíváte klidu a příjemné atmosféry. Bonusem je příjemný majitel tohoto ubytování v Českých Budějovicích, který vás rád seznámí s historií nedalekého Zadního Mlýna, podle kterého byly apartmány pojmenovány a doporučí vám, která místa byste si neměli v tomto městě nechat ujít. Hosté se mohou ubytovat v apartmánech různé velikosti od 0+1 po3+1. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení na pokoji pro klid a soukromí.

Ať už se do Českých Budějovic vydáváte na romantický víkend, rodinnou dovolenou nebo třeba na služební cestu, bude se vám v apartmánech Zadní Mlýn jistě líbit. Možné je České Budějovice ubytování krátkodobé i dlouhodobé. Apartmány jsou ve velmi pěkné zrenovované historické budově a nechybí moderní vybavení všech pokojů. Z penzionu máte vše na dosah ruky.

Ubytování České Budějovice centrum je zárukou, že budete mít vše zajímavé v centru opravdu blízko. Co vše je v Českých Budějovicích k vidění? Centrem města je jedno z největších evropských náměstí, a to náměstí Přemysla Otakara II s barokní radnicí. Vedle náměstí se nachází Katedrála svatého Mikuláše a Černá věž. Určitě byste se měli podívat do Dominikánského kláštera, nestarší českobudějovické památky. Ten se nachází na Piaristickém náměstí. Nechte se zlákat k návštěvě některého z českobudějovických muzeí. Milovníky přírody jistě nadchne rezervace Vrbenské rybníky, místní Stromovka, plavba lodí po Vltavě nebo výlety po okolí. Navštívit můžete Český Krumlov, Hlubokou nad Vltavou, Blanský les, Kleť nebo Třeboňské rybníky. V tomto krásném kraji se rozhodně nudit nebudete a prožijete nezapomenutelnou dovolenou. A to i díky apartmánům České Budějovice.

Sdílet článek