ohňostroje

4 netradiční tipy pro vaši oslavu nebo party

Pořádáte party, oslavu, nebo třeba svatební veselí? Podívejte se na originální tipy, se kterými rozhodně zazáříte. Vaši akci si budou všichni pamatovat ještě dlouho a s láskou na ni budou vzpomínat. 

Rozsviťte nebe

Svatební ohňostroje jsou krásný tip, jak se postarat o nádherný začátek příjemného večera. Každý má možnost se během nich uvolnit a připravit se na večerní veselí. Ohňostroje jsou bezpečný způsob, jak se postarat o příjemnou zábavu pro všechny členy vaší party. Je libo tisíce světýlek? Je jen na vás, jakou bude mít ohňostroj podobu. 

Udělejte originální fotografie

Všichni jsme se již přejedli fotokoutků, kde si nasazujeme papírové vousy nebo brýle. Také smazatelné tabulky s nejasnými vzkazy už jsou prostě poplatné době. Místo toho můžete přijít s vlastní originální možností, jak si vytvořit fotky, na které budete dlouho vzpomínat. Co budete vlastně potřebovat? Dýmovnice! Právě s jejich pomocí si vytvoříte jedinečné pozadí pro vaše fotky. Můžete si vybírat z celé řady barevných odstínů, které lze libovolně kombinovat. Budete se fotit v exteriéru? Zábava bude skvělá!

Večerní přestávka venku

V souladu s místní vyhláškou se můžete pustit do večerního řádění. Dělobuchy a petardy se mohou rozeznít i v blízkosti vaší oslavy. A pokud vám tato zábava přijde příliš divoká, dopřejte si venkovní zastavení s prskavkami. S jejich pomocí si můžete nakreslit obrazce i slova. Skupinové fotografie tak získají zcela novou podobu. 

Půlnoční překvapení

Toto překvapení můžete pojmout zcela podle svých představ. Nejoblíbenější zábavou je ale vždy krátké divadelní pásmo, o které se postaráte se svými kolegy nebo přáteli sami. Budete tančit balet, originální choreografie, nebo představíte hranou scénku? Představení si můžete předtočit a o půlnoci je pouze pustit. 

Kdo už se těší na oslavu?