nábytek na míru

4 největší výhody, proč jít do kuchyně na míru

Přemýšlíte o tom, zda si nechat vytvořit kuchyňský prostor na míru, nebo zda se raději spolehnout na výběr v nákupním středisku? Podívejte se na 4 největší výhody zakázkové výroby. 

Přesné vyměření a rozměry

V případě, že si necháte vytvořit kuchyně na míru, máte jistotu správného zaměření vaší místnosti. Nábytek bude přesně pasovat do vašich bytových prostor. Celou dobu užívání kuchyně tak plně využijete celý prostor, a to beze zbytku. Tato varianta je výhodná nejen při úklidu, ale také během celé doby užívání kuchyňského prostoru. Kuchyně splňuje přesně vaše požadavky co se prostoru týče. Stolařství v Ostravě nabízí své služby majitelům rodinných domů i malých bytových jednotek. 

Splníte si své sny

Čím více obchodů s nábytkem projdete, tím více vám dochází, kolik ústupků budete nuceni učinit. Zatímco některé prefabrikované kuchyně mají pro vás nevyhovující dispozice, jiné se zcela liší pojetím prostoru, který byste si pro sebe přáli. Kuchyně a v ní nábytek na míru jsou jistotou, že si můžete splnit opravdu všechny sny.

Barva, o které sníte

Možná i vy si přejete hypermoderní bílou kuchyni s barevnými úchytkami. Nebo vás láká současná barevnost kuchyní, která bude navíc vyrobena z certifikovaných a osvědčených materiálů vysoké kvality. Barevné ladění budete mít v případě kuchyně na míru zaručeno – vše si můžete vytvořit tak, aby byly splněny všechny konkrétní požadavky. 

Chytrá řešení

Prefabrikované kuchyňské kouty ve většině případů nepřinášejí invenci a využití technologií, které si pro svůj prostor přejete. U kuchyně na míru vždy víte, že budou splněna i vaše nejtajnější přání. Vestavěná lednice, prostor pro kávovar, odšťavňovač i skrytá mikrovlnná trouba – to jsou samozřejmosti, na které se můžete těšit. Budete si přát sledovat během vaření oblíbený pořad na vašem tabletu? Nechejte si vytvořit řešení, které vám sedne. 

Kuchyně by měla splňovat všechny vaše požadavky.